Меню
 
Спеціалізація

 

Продажа запчастей

AE – FEDERAL-MOGUL S.a.r.l.
 
Клапани, направляючі клапанів, ремені ГРМ, ланцюги, розподільні вали

Основний бізнес групи компаній АЕ (Великобританія) пов'язаний з виробництвом і продажем компонентів точного машинобудування для літаків, автомобілів, суднових і стаціонарних двигунів та інших промислових галузей.
Компанія AE (Associated Engineering Holdings ltd) була створена в 1947 році в результаті злиття трьох виробників: Brico Engineering ltd (клапана і сідла клапанів), Hepworth & Grandage ltd (поршні) і Wellworthy ltd (кільця і гільзи). З 1995 року компанія AE входить в концерн Federal Mogul. В даний час АЕ Group об'єднує 24 виробничі компанії у Великобританії, Франції, Італії, Німеччини та Південній Африці, де трудяться понад 16 000 чоловік.
Продукція відповідає всім необхідним вимогам і поставляється на конвеєри Ford, GM, MB, VAG, BMW, Caterpillar, Massey Ferguson-, FIAT, Renault і інших виробників.

www.federal-mogul.com


Behr – BEHR Gmbh & Co
 
Радіатори системи охолодження і кондиціонування

Компанія Behr GmbH & Co - один з лідерів в розробці і виробництві систем охолодження двигунів і кондиціонування автомобілів. На 30 заводах компанії в 16 країнах зайнято понад 16 000 чоловік. Річний оборот компанії перевищує 2,8 мільярда EUR.
Підприємство було засноване в 1905 році під назвою «Suddeutschen Kuhlerfabrik Julius Fr. Behr» і спеціалізувалося на виготовленні стільникових радіаторів і пластинчастих систем. У 1921 році були проведені перші радіатори із сталі і легких металів. У п'ятдесятих роках було розпочато серійний випуск кондиціонерів з вбудованим фільтром, конденсатором, компресором і регулювальним важелем для Merсedes-Benz 300. Наприкінці вісімдесятих було створено виробництво електронно-керованих кондиціонерів.
У 1989 році компанія отримує своє справжнє назва Behr GmbH & Co. Компанія постійно вдосконалює технологічний процес і активно займається розробкою нових конструкторських рішень. Останніми розробками є 4-х зонні кондиціонери, кондиціонери, які працюють на СО2 і алюмінієві теплообмінники типу «Monoblock». Крім основного напряму, BEHR GmbH & Co займається розробкою і виробництвом термостатичних регуляторів.
Компанія є найбільшим постачальником автовиробників (OEM). Сьогодні кожен четвертий новий автомобіль в Європі оснащений деталями виробництва Behr.
Вся продукція відповідає вимогам автовиробників, виробничі підприємства сертифіковані на відповідність вимогам системи управління якістю ISO-9001.

www.behrhellaservice.com


Bilstein

Bilstein (Бильштайн) - це ім'я, яке завжди асоціювалося з високою якістю та ефективністю в області виробництва деталей (зокрема, амортизаторів) і аксесуарів для серійних автовиробників і автоспорту.
За гучним ім'ям компанії BILSTEIN варто вікова історія розвитку німецької промисловості. Такий багатющий досвід і відданість справі дозволяють випускати амортизатори, які є одними з кращих в світі.
Легендарна історія Bilstein починається з кінця 19 століття, коли в 1872 році Август Бильштайн заснував свою фірму. У 1928 році він виробляє хромовані бампери для автомобільної промисловості, а в 1929 році всім відомі, популярні домкрати. У 1954 році інженерами був розроблений перший однотрубний газовий амортизатор за технологією Де Карбон. З 1957 року амортизатори поставляються на конвеєр Mercedes-Benz. З тих пір компанія Bilstein пройшла стрімкий шлях розвитку, ставши лідером серед розробників та виробників автомобільних амортизаторів та підвісок.


http://www.bilstein.de


Boge – ZF SERVICES GMBH

Амортизатори, пильовики амортизатора, опори амортизаційної стійки

Продукція під торговою маркою «BOGE» виробляється на підприємствах ZF Friedrichshafen AG (Німеччина). Підприємства BOGE спеціалізуються на виробництві амортизаторів для транспортних засобів, аксесуарів до них і гумово-металевих деталей.
Компанія заснована в 1931 році в Німеччині з метою виробництва амортизаторів різних типів і гумово-металевих виробів. З 1984 року підприємство увійшло до складу концерну ZF. Заводи, що виробляють вироби з торговою маркою BOGE, розташовані в Німеччині, Великобританії, Франції, Іспанії та США, кількість співробітників перевищує 3000 чоловік.
Амортизатори BOGE відповідають найвищим вимогам з якості та безпеки, що підтверджує відповідність підприємств стандартам ISO 9001. Продукція поставляється на конвеєр VAG, BMW, Ford, Honda, Hyundai, Iveco, Kia, Mazda, MB, Volvo та інших автовиробників.

www.zf.com

Bosch – ROBERT BOSCH GMBH
 
Деталі систем уприскування (бензинове і дизельне впорскування), щітки склоочисників, свічки запалювання й розжарення, гальмівні системи, генератори й стартери, системи запалювання.

Компанія «Robert Bosch GmbH» (Німеччина) є найбільшим в світі розробником і виробником автомобільних запчастин і агрегатів. Завдяки тісній співпраці з майже усіма виробниками автомобілів світу BOSCH пропонує своїм клієнтам найсучасніші технічні рішення. На рахунку BOSCH тисячі патентів: від свічки запалювання, високовольтних проводів до системи прямого впорскування Motronic MED.
Компанія заснована в 1886 році в Штутгарті. На сьогоднішній день у складі концерну 253 дочірніх підприємства (з них 36 в Німеччині і 217 за її межами). Кількість працівників - понад 150 000 осіб. Обсяг продажів - понад 23 млрд. євро.
70% обороту компанії припадає на поставки автомобільних запчастин на конвеєр. Більше 50 виробників автомобілів довіряють якості BOSCH, встановлюючи на конвеєрі запасні частини й системи: BMW, GM, Chrysler, PSA, DAF, FIAT, Ford, Honda, Hyundai, Kia, Lada, Lamborghini, MAN, MB, Mitsubishi, Nissan, Porsche, Renault, Scania, Subaru, Toyota, VAG, Volvo та інших автовиробників.

http://www.bosch.com

Brembo – BREMBO S.P.A.
 
Brembo - BREMBO S.P.A.
 
Гальмівні диски і барабани, колодки гальмівні

Компанія Brembo SpA, Італія - всесвітньо визнаний лідер у розробці і виробництві гальмівних систем для автомобілів і мотоциклів. Продукція Brembo випускається на трьох континентах на 11 заводах і експортується в 70 країн світу. Кількість співробітників - більше 5800, 8% з яких - інженери та спеціалісти, що працюють в галузі розвитку і досліджень.
Компанія Brembo була заснована в 1961 році як невелика механічна майстерня. У 1964 році було розпочато виробництво гальмівних дисків для вторинного ринку, в 1972 році - освоєно гальмівні диски для мотоциклів Moto Guzzi. А з 1975 року і до цих пір компанія є постачальником гальмівних систем для автомобілів Ferrari, що беруть участь в гонках Formula 1. У 1980 році Brembo зробила технологічний переворот, випустивши супорт з алюмінію.
Brembo здійснює поставки на конвеєри таких гігантів автомобільної промисловості як Porsche, Mercedes, Lancia, BMW, Nissan, Chrysler, Audi. Підтвердженням високого рівня продукції є безліч нагород за інновації і кращу технічну підтримку, отриманих від партнерів-автовиробників і наукових організацій. Найважливіше значення для BREMBO має участь в розробці і виробництві гальмівних систем для спортивних автомобілів, що беруть участь в гонках Formula 1, Indy, NASCAR, Rally WRC та ін. Половина команд F1, включаючи Scuderia Ferrari, використовує гальма BREMBO на своїх болідах.
Якість виробів Brembo базується на принципах «нульового ризику» і «високої безпеки» і закладається в співпраці з відомими виробниками автомобілів і мотоциклів. Усі заводи компанії сертифіковані відповідно до вимог систем ISO-9001 і ISO TS16949.

www.brembo.com

Contitech – CONTITECH ANTRIEBSSYSTEME GMBH
 
Ремені зубчасті, клинові і поліклинові і системи їх натягу (ролики)

Компанія ContiTech є одним з лідерів в розробці і виробництві виробів з гуми і пластмас. Високотехнологічна продукція поставляється для первинної комплектації автомобільної та багатьох інших галузей промисловості в усьому світі. Дочірні підприємства, дистриб'юторські філії та спільні підприємства працюють більш ніж в 140 країнах світу.
Підприємство під назвою Continental Caoutchuc & Gutta-Percha AG було утворено 8 жовтня 1871 і спеціалізувалося на виробництві виробів з м'якої гуми, прогумованої тканини і литих шин для екіпажів та велосипедів. У 1991 році з міжнародного концерну Continental AG були виділені підрозділи, спеціалізуються на виробах з гуми - так була утворена компанія ContiTech. Сьогодні ContiTech є самостійною частиною Continental AG, знаходиться в Ганновері (Німеччина) і об'єднує 8 спеціалізованих галузевих відділів.
Продукція ContiTech, виготовлена відповідно до вимог ISO 9001, надходить на конвеєри концернів Mercedes, Audi, Volkswagen, BMW, Fiat, Ford, Nissan, Opel, Volvo і т.д. Дизельні двигуни легкових автомобілів VW, Audi, Seat і Skoda в основному оснащуються зубчастими ременями ContiTech. Компанія є також одним з основних, а в деяких випадках і єдиним постачальником ременів для вантажних автомобілів MAN.

http://www.contitech.de

Elring - ELRINGKLINGER AG
 
Прокладки, сальники, болти головки блоку циліндрів, герметики

Компанія «ELRINGKLINGER AG» (Німеччина) спеціалізується на виготовленні прокладок і деталей двигуна.
Підприємство було засноване в 1879 році в місті Штутгарт. В даний час заводи ELRING знаходяться в 19 країнах Європи, Америки, Азії та Африки. Продукція експортується в 140 країн світу.
Усі заводи ELRING сертифіковані у відповідності зі стандартом ISO 9002. Продукція поставляється на конвеєр практично всіх виробників легкових автомобілів (32 виробника - від Alfa Romeo до Volvo), а також на конвеєр виробників вантажівок і спецтехніки (від Case до Volvo).

www.elring.de

Ferodo – FEDERAL MOGUL AFTERMARKET UK LIMITED

Гальмівні колодки, гальмівні диски і барабани, інші елементи гальмівної системи

Бренд «FERODO» (Англія) по праву вважається лідером в області розробки і виробництва фрикційних матеріалів. На рахунку FERODO винахід працездатних барабанних гальм і ідея дискового зчеплення.
Компанія була заснована Гербертом Фруда більше 100 років тому і стала першою компанією, цілком сконцентрованої на розробці і виробництві фрикційних виробів. В даний час компанія входить в концерн Federal Mogul Corporation, США. Заводи FERODO розташовані на всіх континентах.
Якість FERODO гарантовано сертифікатом DIN EN ISO 14001, ISO 9002, «Lloyd` s Register Quality Assurance », а також першим сертифікатом Q1 від фірми FORD. Вироби FERODO поставляються на конвеєри світових лідерів автомобілебудування: MB, BMW, VAG, Ford, Land Rover, Toyota, Honda, Nissan, Fiat, GM, PSA, Renault. Також вагому частину виробничої програми складають замовлення інших виробників гальмівних систем.

www.ferodo.co.uk


Gates – GATES EUROPE N.V.
 
Ремені, паливні шланги, патрубки, ролики натяжителя ременя

Компанія «GATES CORPORATION» (США) є найбільшим в світі виробником автомобільних і промислових приводних ременів, а також займає лідируючі позиції на ринку шлангів і патрубків різного призначення. GATES належить першість у винаході гумового клинового ременя, посиленого шаром з міцної брезентової тканини.
Підприємство засноване Чарльзом Гейтсом в 1911 році в місті Денвер. Сьогодні продукцію GATES випускає 41 завод в США, Канаді, Мексиці, Бразилії, Шотландії, Німеччини, Південної Кореї, Китаї та Індії. З 1996 року є частиною фінансової групи «Tomkins».
Система управління якістю продукції сертифікована на відповідність вимогам ISO 9001:2000. Продукція поставляється на конвеєр GM, Toyota, Ford, MB, Caterpillar, Nissan, Xerox, AT & T, Case, John Deer, Freightliner, VAG, Daewoo, АвтоВАЗ та інших.

www.gates.com

GKN – GKN SERVICE INTERNATIONAL GMBH


Шруси, півосі, пильовики Шрусов, хрестовини.

Компанія «GKN Automotive AG» (Німеччина) відома в усьому світі як виробник шарнірів рівних кутових швидкостей (ШРУС) під власною торговою маркою і під маркою LOBRO.
Підприємство було засноване в 1902 році шляхом злиття компаній Guets і Keen & Nettlefolds. Сьогодні GKN складається з 40 підприємств і представництв в 120 країнах світу, штат компанії налічує понад 50 000 чоловік. Дослідницькі центри GKN розміщені у Франції, Німеччині, Японії, Великобританії і США.
Заводи і підприємства працюють у всьому світі на базі уніфікованих стандартів і відповідає всім вимогам стандартів ISO 9001 та ISO 14001. Продукція постачається практично всім відомим виробникам автомобілів.

www.gknservice.com

Goetze – FEDERAL-MOGUL S.a.r.l.
 
Поршневі кільця, гільзи циліндрів, прокладки

Компанія «GOETZE» (Німеччина) відома в усьому світі як виробник високоякісних поршневих кілець, гільз циліндрів і прокладок для транспорту і промисловості.
Підприємство було засноване в 1887 році в Буршайде. Крім заводів підприємства GOETZE працюють в Аргентині, Індії, Бразилії і Франції. З 1997 року GOETZE входить до складу концерну Federal Mogul Corporation, США.
Основним профілем фірми була і залишається поставка деталей на провідні моторобудівний завод - на це припадає три чверті від всього обороту фірми.
Якість продукції задовольняє самим жорстким вимогам розробників, а система управління якістю відповідає вимогам стандартів ISO 9001. Продукція поставляється на конвеєри Ford, GM, MB, VAG, BMW, Caterpillar, FIAT, Renault і інших виробників.

www.federal-mogul.com

Kolbenschmidt – Kolbenschmidt Pierburg AG
 
Головки блоків циліндрів, поршні, гільзи, кільця поршневі, підшипники ковзання (вкладиші), клапана, направляючі клапанів, насоси водяні, фільтра

омпанія Kolbenschmidt MSI Gmbh вже більше 80 років розробляє і випускає деталі для двигунів - поршні, поршневі кільця, гільзи, підшипники ковзання, головки блоків, клапана і направляючі втулки і сідла до них, повітряні, масляні та паливні фільтри. Колбеншмідт здійснює поставки на заводи серійних світових виробників автомобілів і моторів: Audi, Volkswagen, Seat, Skoda, BMW, Rover, General Motors, Opel, Mercedes, Chrysler, Porsche, Ford, Jaguar, Fiat, Iveco, MAN, Nissan, Volvo, Saab , Scania, Caterpillar, Peugeot, Citroen, Cummins, Magirus-Deutz, MTU, DAF,
Daewoo, Perkins Diesel, Renault VI, Tatra.
У 1998 році об'єдналися дві компанії - Kolbenschmidt AG і Pierburg AG в компанію Kolbenschmidt Pierburg Group. Компанія Kолбеншмідт нараховує сьогодні 3400 робітників і службовців, що працюють на 6 німецьких підприємствах і 3900 працюючих на 8 заводах і спільних підприємствах в Італії, Франції, Чеської Республіки, Бразилії та США. Численні технічні досягнення і новаторські винаходи отримують визнання в колі фахівців, впроваджуються в серійне виробництво і завойовують ринки.

http://www.kspg-ag.de


INA – INA SCHAEFFLER KG
 
Ролики натяжителя ременя, гидрокомпенсатори, обгінні муфти шківа генератора, підшипники стійки амортизатора

Компанія «INA SCHAEFFLER KG» (Німеччина) є світовим лідерів у виробництві гідрокомпенсаторів і роликів натяжителя.
Підприємство було засноване в 1946 році в Херцогенаурахе. В даний час в корпорації INA працює понад 28 000 чоловік на 30 заводах у всіх промислово розвинених країнах.
Продукція INA відрізняється найвищою якістю (підтверджено сертифікатами QS 9000 і ISO 9001) і поставляється на складальні конвеєри практично всіх європейських автомобільних заводів - VAG, BMW, FIAT, Ford, MB, GM, Volvo, PSA, Renault, SAAB, Nissan та інших виробників.

www.ina.de


LUK – SCHAEFFLER AUTOMOTIVE AFTERMARKET OHG
 
Комплекти зчеплення, корзини, диски, вижимні підшипники, троси зчеплення, насоси ГУР, вакуумні насоси, подвійний маховик

Компанія «LUK GmbH & CO» (Німеччина) - один з провідних світових виробників автомобільних зчеплень, у виробничій програмі також є насоси ГУР, амортизатори багажника, опорні підшипники, що направляють втулки вижимні підшипників, амортизатори рульового управління і двигуна.
Заснована групою INA Schaeffler в 1965 році в місті Бюле. На заводах LUK трудиться понад 6500 співробітників у Німеччині, Англії, США та інших країнах світу. Всі підприємства працюють за єдиною технологією, використовуючи при цьому єдину для всіх підприємств LuK інженерну базу даних. У розробці нових виробів зайнято 750 фахівців, на рахунку LUK понад 1000 патентів на винаходи.
Система управління якістю на всіх підприємствах відповідає вимогам QS 9000 і ISO 9001. Продукція LUK поставляється на конвеєр GM, VAG, MB, Ford, Volvo, Jaguar, BMW, PSA, Nissan, Renault, FIAT і інших виробників.

www.luk-as.com

Lemforder – ZF SERVICES GMBH

Елементи підвіски і рульового управління, резинометалличні вироби, гальмівні диски

Компанія «ZF Lemfoerder Fahrwerktechnik GmbH» (Німеччина) спеціалізується на виробництві деталей рульового управління і ходової частини, а також гумотехнічних виробів. На її рахунку понад 600 патентів на винаходи.
Підприємство було створений 20 травня 1947 в місті Бремен. В даний час на 29 заводах працює понад 6500 чоловік. Сьогодні бренд LEMFOERDER належить концерну «ZF Friedrichshafen AG».
Всі підприємства сертифіковані по ISO 9000 або по QS 9000, деякі з них мають сертифікат Союзу німецьких виробників автомобілів. Компанія є офіційним постачальником на конвеєр гумотехнічних виробів, деталей підвіски і рульового управління для MB, BMW, VAG, GM, PSA, Renault, DAF, FIAT, Ford, Honda, Iveco, MAN, Nissan, Porsche, Scania, Toyota та інших автовиробників.

www.zf.com


Mahle – MAHLE AFTERMARKET GMBH
 
Фільтри (масляні, паливні, повітряні і салонні фільтри, промислові), деталі двигуна (поршні, гільзи, поршневі кільця, вкладиші т.д.)

Корпорація MAHLE - глобальний постачальник високоякісних деталей для автомобільної та моторобудівної промисловості. Спеціалізація MAHLE - двигуни внутрішнього згорання і все, що з ними пов'язано - від деталей поршневої групи до систем фільтрації. Штаб-квартира MAHLE розташована в Штутгарті, а виробничі підрозділи по всьому світу - в Німеччині, Австрії, Франції, Великобританії, Італії, Ірландії, Ізраїлі, Японії, Південної Кореї і т.д.
Підприємство MAHLE було утворено в 1920 році і виробляло поршні з алюмінієвих сплавів. Щоб продовжити термін служби двигуна, в 1929 році були розроблені і виготовлені перші повітряні фільтри, пізніше масляні і паливні. Пройшовши ряд злиттів і придбань, сьогодні MAHLE Group входить в 30-ку найбільших постачальників світу і має дослідні та виробничі підприємства по всьому світу. Група володіє торговими марками MAHLE Original, MAHLE Filter, Knecht, Metal Leve, Cofap, Izumi, Clevite і Perfect Circle.
Усі заводи компанії сертифіковані за стандартами OS 9000 і ISO 9001, а продукція проходить самий жорсткий контроль на всіх етапах виробництва, що виключає можливість виготовлення неякісної продукції. Підтвердженням високої якості продукції є той факт, що фільтри MAHLE встановлюються на конвеєри більш ніж 140 виробників автомобілів і двигунів: від Alfa Romeo і BMW до Toyota і Volvo.
Більшість нових і експериментальних продуктів MAHLE випробовуються в гонках Формули-1, в 24-х годинних гонках в Ле-Мане і в гонках вантажівок. Набутий досвід активно використовується в серійному виробництві.

www.mahle.com

Mann – MANN+HUMMEL GMBH


Масляні, паливні, повітряні і салонні фільтри, промислові фільтри

Компанія «MANN + HUMMEL GMBH» (Німеччина) спеціалізується на розробці і виробництві фільтрів для двигунів, здебільшого для автомобільної промисловості.
Перший завод був заснований в 1941 році в місті Людвігсбург, недалеко від Штутгарту. Сьогодні MANN + HUMMEL - це найбільший європейський виробник фільтрів. На 8 заводах в Німеччині і на 33-х дочірніх підприємствах в Іспанії, Австрії, ПАР, Бразилії і т.д. працюють 12 000 співробітників. Більше половини продукції експортується за межі Німеччини, а оборот склав 1830000000 євро.
Якість продукції відповідає вимогам автовиробників і внутрішніх стандартів. Система управління якістю сертифікована відповідно до стандартів QS 9000 і VAD 6.1. Продукція поставляється всім відомим виробникам автомобілів по всьому світу.

www.mann-filter.com

Motul – MOTUL S.A.
 
Високотехнологічні мастильні матеріали для автомобілів (легкових і вантажних), мотоциклів і водномоторного транспорту, засоби по догляду за технікою, індустріальні масла

Компанія «MOTUL SA» (Франція) широко відома в області розробок і виробництва високотехнологічних мастильних матеріалів для автомобілів (усіх типів), мотоциклів, водної техніки, сільгосптехніки, снігоходів і т.п.
MOTUL - першовідкривач технології виробництва масел на основі складних ефірів (естерів).
Підприємство MOTUL було засновано в 1853 році американською нафтовою корпорацією "Сван Фінч", що виробляла масла для паровозів і пароплавів. На піку автомобільного буму, в 1932 році, розпочато експорт масел в Європу, а в 1953 відкрито завод у Франції. У 1969 році MOTUL стає повністю французькою фірмою зі штаб-квартирою в Обервіль, під Парижем. Зараз лише один завод у Vaires sur Marne (Франція) виробляє всю продукцію MOTUL - це гарантує високу та стабільну якість продукції.
Система управління якістю сертифікована відповідно до вимог ISO 9001 (з 1996 року) і QS 9000 (з 1999 року, MOTUL - перша французька компанія, що отримала такий сертифікат). Крім універсальних мастил, які мають допуски іменитих виробників, випускаються і спеціальні масла - для MB, Ford, Subaru і т.п. Продукція MOTUL з великим успіхом використовується в спорті: багато авто-і мотокоманди зобов'язані успіху цього бренду: від YAMAHA RACING до SUBARU WORLD TEAM.


www.motul.com

NGK – NGK SPARK PLUG EUROPE GMBH

Свічки запалювання, свічки розжарювання, лямбда-зонди, високовольтні дроти

Японська компанія «NGK» - один з найбільших світових виробників свічок запалювання, розжарення, високовольтних проводів і лямбда-зондів. Традиційно японська якість і постійне вдосконалення виробничих ліній забезпечує їй провідні позиції в своїй галузі. На відміну від інших виробників, NGK сфокусувала свої зусилля тільки на розробці і виробництві свічок, лямбда-зондів і проводів для систем запалювання.
Виробництво свічок NGK почалося в Японії в 1936 році в м. Нагойя. Зараз товари NGK випускаються на 11 заводах на всіх континентах, у тому числі в Німеччині та Франції. Європейська дослідницька і торговий центр «NGK SPARK PLUG EUROPE GMBH» заснований в 1979 році в місті Ратінген (Німеччина).
Система управління якості на всіх заводах відповідає вимогам ISO 9002 і QS 9000. Здійснюються поставки на конвеєр VAG, BMW, FIAT, MB, PSA, GM, KIA, Volvo та інших автовиробників. Продукція NGK активно застосовується в спорті: від болідів F1 до дитячих картів.

www.ngk.de

Nissens – NISSENS A/S
 
Радіатори, інтеркулери, кондиціонери, обігрівачі, масляні радіатори

Компанія «NISSENS KOLERFABRIK A / S» (Данія) спеціалізується на виробництві радіаторів різних типів для легкових і вантажних автомобілів, а також для промисловості.
Підприємство було засноване в 1921 році. В даний час має виробничі філії в 14 країнах Європи та Азії.
Вся продукція відповідає стандартам якості ISO 9001 та QS 9000. Близько 50% випущеної продукції поставляється на конвеєр SAAB, Scania Вuses, Massey Ferguson, Still, Deutz-Fahr, Van Hool та інших виробників.

www.nissens.com

Nural – FEDERAL-MOGUL S.a.r.l.
 
Поршні

Компанія «NURAL GmbH» (Німеччина) з моменту свого заснування орієнтована на технологічні нововведення і високу якість у сфері виробництва поршнів для транспорту і промисловості. NURAL став першою німецькою компанією освоїла лиття алюмінію під тиском.
Підприємство розпочало свою роботу в 1924 році в місті Нюрнберг. З 1999 року компанія NURAL входить в міжнародний концерн Federal Mogul Corporation, США.
Система управління якістю відповідає вимогам DIN EN ISO 9001 та QS 9000. Продукція поставляється на конвеєри Ford, GM, MB, VAG, BMW, Caterpillar, FIAT, Renault і інших виробників.

www.federal-mogul.com

Sachs – ZF SERVICES GMBH
 
Елементи зчеплення (диски, корзини, підшипники), віскомуфти

Бренд «Sachs» (Німеччина) по праву вважається світовим лідером в зчепленні і амортизаторах. З 1997 року SACHS входить до складу концерну «ZF Friedrichshafen AG».
Підприємство SACHS утворено в 1895 році, коли Ernst Sachs і Karl Fichtel утворили компанію з виробництва кулькових підшипників "Fichtel & Sachs". Зараз під маркою SACHS об'єднані 39 заводів у всьому світі, де трудяться понад 20 000 чоловік.
Усі заводи SACHS мають сертифікат відповідності вимогам міжнародних стандартів ISO 9001. Продукція поставляється на конвеєри VAG, BMW, MB, FIAT, Ford, Honda, MAN, Mazda, Mitsubishi, Nissan, GM, PSA, Renault, Toyota та інших виробників. Підтвердженням прогресивних технологій і високої якості є використання SACHS в спорті: F1 (Ferrari, Sauber, Toyota), гонках LeMans, WRC (Ford WRC).

www.zf.com

SKF – SKF EUROTRADE AB
 
Підшипники маточин, водяні насоси, ролики

SKF (Швеція) - міжнародна промислова група, світовий лідер у виробництві підшипників, натяжних роликів, насосів водяних і інших деталей і вузлів. Є винахідником сферичного роликопідшипника.
Підприємство SKF була заснована в 1907 році в місті Гетеборзі. Сьогодні SKF це об'єднання, яке складається з 200 компаній (у тому числі 90 виробничих підрозділів в 130 країнах світу), де працюють 42 000 співробітників.
Вся продукція відповідає вимогам автовиробників, а система управління якості-стандартам ISO і QS. SKF є провідним постачальником різних вузлів на конвеєр VAG, BMW, MB, GM, Ford, PSA, Renault, Toyota, Nissan, Honda, Suzuki, Mazda, Hyundai, Chrysler, FIAT і інших виробників. Більше 500 деталей SKF використовується в гоночних болідах F1 команди Ferrari.

www.skf.com

Victor Reinz – REINZ DICHTUNGS GMBH
 
Прокладки, сальники, болти головки блоку циліндрів, герметики

Компанія «REINZ-DICHTUNGS-GmbH» (Німеччина) спеціалізується на випуску різних прокладок, сальників, герметиків і дрібних деталей двигуна і виділяються прогресивним виробництвом. З 1993 року входить до складу концерну DANA (США), всесвітньо відомого виробника деталей, вузлів і систем для автомобілів.
Підприємство REINZ було засновано в 1920 році в Берліні й займалося торгівлею промисловими товарами. У 1929 році REINZ почав серійне виробництво прокладок з азбесто-металевих матеріалів. Після Другої Світової війни компанія відроджувалася в Ульмі, де був побудований новий завод, який працює і розвивається до сих пір. Сьогодні в складі підприємства 17 заводів по всьому світу. Назва VICTOR REINZ утворено від злиття в 1993 році в корпорації DANA двох компаній: Victor (США) і Reinz (Німеччина).
Система управління якістю продукції відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001:2000, які базуються на суворому контролі і випробуваннях до, протягом і після виробничого процесу. Продукція поставляється на конвеєри BMW, MB, VOLVO, VAG, NISSAN, OPEL та багатьох інших. Продукція, яку REINZ поставляє на ринок автозапчастин, має якість виробів, що поставляються на конвеєр.

www.reinz.com