Меню
 
Спеціалізація

 

Про компанію


 
Більше 10 років компанія "Авто Тюнинг Група" успішно працює у сфері автосервісу. За ці роки вдалося зібрати команду висококваліфікованих фахівців, які успішно займаються ремонтом і плановим технічним обслуговуванням автомобілів Audi, BMW, Mercedes Benz, Porsche, Seat, Skoda, Volkswagen.

Фахівці нашої компанії швидко і якісно виконають роботи будь-якої складності необхідні Вашому автомобілю: від заміни олії до повного капремонту двигуна.


Ми використовуємо комплектуючі тільки вищої якості, як оригінальні Audi, BMW, Mercedes Benz, Porsche, Seat, Skoda, Volkswagen, так і світових лідерів у виробництві запасних частин Bilstein, Bosch, Brembo, Ferodo, Gates, Lemforder, LUK, Mahle, Mann, Sachs, SKF, Textar і багатьох інших.

Компанія АТГ робить повний цикл послуг з ремонту автомобилів, діагностикі і регулярного технічного обслуговування авто різних марок, включаючи: кузовний ремонт автомобілів будь-якої складності, у тому числі фарбування автомобіля, ремонт двигуна авто, ремонт трансмісії, ходової,  і інші послуги.

 

Головним пріоритетом нашого автосервісу є потреби власника автомобіля.


Авто сервіс має значні виробничі потужності: 8 постів слюсарного цеху(діагностика двигуна, ТО, заміна деталей трансмісії, ремонт ходової частини автомобіля, ремонт двигуна, у тому числі капітальний ремонт двигуна, ремонт АКПП і МКПП) і 8 постів кузовного цеху(стапельні роботи, фарбування автомобіля, арматурні роботи).

 

Загальна площа виробничих приміщень нашого автосервиса - більше 1000 квадратних метрів.

 

Ми робимо усе можливе для точної діагностики проблеми, з якою зіткнувся клієнт і гарантуємо, що ремонт авто в нашому авто техцентре відповідатиме їй за ціною і термінами.