Меню
 
Спеціалізація

 

Ремонт двигунів


  Можна сказати що двигун - серце автомобіля. Це, один з найважливіших і складніших агрегатів. Окрім правильної експлуатації він вимагає якісного і своєчасного обслуговування.

Фахівці нашого сервісу в максимально короткі терміни виконають увесь перелік робіт необхідних при проведенні планового технічного обслуговування.

Але навіть найіменитіші виробники не можуть гарантувати вічної роботи двигуна автомобіля. Діагностика двигуна і його систем, виконана фахівцями нашої компанії, виявить усі відхилення в роботі.


Наші фахівці, в найкоротші терміни, виконають необхідний ремонт:

- паливною ситемы
- системи охолодження
- систем впускання/випуску
- голівок блоку циліндрів
- блоку циліндрів
- системи мастила і ін.

  При необхідності капітального ремонту двигуна автомобіля його : демонтують, піддають повному розбиранню, дефектації і ремонту.
 При проведенні ремонтних робіт використовується професійне устаткування і інструмент, що забезпечують високу якість ремонту двигуна і гарантують безперебійну роботу усіх відремонтованих ділянок і агрегатів автомобіля.

Капітальний ремонт включає наступні роботи:

 - зняття і установку двигуна
 - повне розбирання і миття деталей
 - ремонт голівки блоку циліндрів
 - шліфовку, розточування блоку циліндрів
 - шліфовку, проточку колечатого валу
 - заміну усіх дефектних деталей
 - складання двигуная

Ремонт двигуна здійснюється строго відповідно до рекомендацій і допусків заводу виготівника.

Ми використовуємо запасні частини і комплектуючі тільки вищої якості, у тому числі оригінальні деталі: Audi, BMW, Mercedes Benz, Porsche, Seat, Skoda, Volkswagen, а так-же світових лідерів у виробництві запасних частин : AE, Behr, Bosch, Contitech, Gates, Goetze, Kolbenschmidt, Ina, LUK, Mahle, Mann, Nural, Sachs, SKF, Victor Reinz та ін.

Після складання і установки двигуна на автомобіль проводиться фінальне регулювання і налаштування усіх систем автомобіля для його подальшої безперебійної роботи.

Нашими фахівцями проводився ремонт двигунів таких автомобілів : Audi, BMW, Mercedes Benz, Porsche, Seat, Skoda, Volkswagen та ін.

 

Снятие, разборка, дефектовка, ремонт двигателя.

 

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  

  

Ця категорія порожня.