Меню
 
Спеціалізація

 

Ремонт ходової

 Сучасний автомобіль повинен відрізнятися стабільністю, надійністю роботи в будь-яких умовах і застосуванням високих технологій. Ходова частина вашого автомобіля - це складна конструкція з унікальних деталей, виготовити які без спеціального обладнання практично неможливо.

Ходова частина найбільш схильна до зносу. Саме вона постійно відчуває навантаження, що відрізняються великими перепадами і часом вельми значні. Від стану ходової залежить маневреність і контроль автомобіля на дорозі, його стійкість і надійність, що є гарантією безпеки руху. Тому ходова частина вимагає постійної уваги та діагностики для підтримки в справному стані. У зв'язку з цим потрібно своєчасна діагностика та ремонт ходової частини автомобіля з застосуванні професійного підходу.

Наш автосервіс проводить повний спектр послуг, з використанням професійного устаткування, з діагностики і ремонту ходової частини автомобіля. Ми використовуємо запасні частини вищої якості, як оригінальні Audi, BMW, Mercedes Benz, Porsche, Seat, Skoda, Volkswagen, так і світових лідерів у виробництві запасних частин Bilstein, Bosch, Boge, FAG, Febi, GKV Lobro, KYB, Lemforder, SNR , Ruville, Sachs, SKF, TRW і багатьох інших.

Ми виконуємо такі роботи:

- Діагностика ходової
- Заміна деталей підвіски
- Ремонт передньої підвіски
- Ремонт задньої підвіски
- Ремонт рульового управління
- Комп'ютерний стенд регулювання розвалу-сходження


При проведенні робіт, пов'язаних з ремонтом ходової частини автомобіля ми застосовуємо тільки запасні частини та витратні матеріали, що пройшли сертифікацію. При цьому сам процес заміни і установки деталей відбувається виключно відповідно до інструкцій заводу-виробника. Обсяг і вартість робіт по ремонту ходової обов'язково узгоджуються перед початком робіт.

Несправність ходової частини може стати причиною зносу інших деталей автомобіля, що, в підсумку, зажадає дорогого ремонту автомобіля в цілому.
Зазвичай ремонт ходової частини автомобіля включає кілька стандартних етапів. Фахівці нашого сервісу в обов'язковому порядку при діагностиці тестують амортизатори, демпфіруючі пружини і опорні чашки. Кульові опори автомобіля тестуються на щільність фіксації, так як зайвий люфт тут не допустимо. Обов'язково перевіряються кермові наконечники, так як їх надійність забезпечує безпеку водія і пасажирів. Наші кваліфіковані механіки проведуть діагностику ходової частини і ремонт ходової частини вашого автомобіля


При роботах по ремонту ходової автомобіля використовується тільки професійний інструмент, що дозволяє дотримуватися технологію виконання робіт передбачену заводом виробником.
Своєчасна діагностика ходової, акуратна їзда і дбайливе ставлення до свого авто - ось три основні складові, які допоможуть вам уникнути дорогого ремонту ходової частини.

Стенд з регулювання розвал - сходження є дуже складним і точним приладом. Він дозволяє проводити не лише операції з вимірювання і регулювання кутів сходження, а й оцінювати правильність геометрії кузова - що дуже допомагає після виконання складних рихтувальних робіт.

Ця категорія порожня.