Меню
 
Спеціалізація

 

Трансмісія

   Ремонт трансмісії


 КПП це найважливіша деталь більшості сучасних автомобілів і тому ремонт й обслуговування має першорядне значення для багатьох автолюбителів. MКПП являє собою складний механізм і при виході з ладу є причиною неможливості подальшої експлуатації вашого автомобіля.
Будь-який ремонт MКПП повинен починатися з точної діагностики, і перш за все, проводиться зовнішній огляд MКПП, визначається рівень масла і його стан. Якщо у вас електронна система управління АКПП, то проводиться зчитування кодів помилок, записаних в пам'ять блоку управління.
 

При купівлі вживаного автомобіля, пам'ятайте, що початкова діагностика КПП вам просто необхідна. Діагностика КПП, проведена нашими фахівцями, дозволить виявити будь-які несправності, що запобіжить появу серйозних проблем з автомобілем. Діагностика КПП здійснюється нашими фахівцями строго відповідно до вимог заводу-виробника.

Часто автомобілі продовжують використовуватися з легкої несправністю КПП так як спочатку водієві не дуже помітні зміни в її роботі. Це може мати неприємні наслідки і призвести до необхідності капітального ремонту КПП.

 Будь-який ремонт автоматичної КПП передбачає точну діагностику і заміну деталей, таких, наприклад, як масляний насос, фрикційні диски, змінні сальники і манжети, можлива заміна опорних підшипників і диференціала. Крім того, ремонт КПП як правило, має на увазі повну заміну масла, яке наші фахівці підбирають індивідуально для кожного автомобіля.

Щоб провести якісний ремонт MКПП, необхідно використовувати виключно сертифіковані деталі та витратні матеріали. Наші фахівці здійснюють професійний ремонт MКПП будь-якої складності, тому що мають величезний досвід роботи.

Якісно проведений ремонт MКПП здатний забезпечити довге життя трансмісії вашого автомобіля.
Ремонт КПП висококваліфікованими фахівцями нашого автосервісу продовжить життя вашого автомобіля і збільшить вашу безпеку на дорозі.

Ця категорія порожня.